Srdečně Vás zveme na mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA-INTECO-MBK, zejména pak na jeho technologickou část, na které budeme vystavovat. Pro letošní rok jsme si připravili řadu novinek, zejména z oblasti pekařství a gastronomie. Špičkové a inovativní technologie budou i v chodu, takže si je budete mocit nejen prohlédnout ale i vyzkoušet.

Termín konání: 27.02. - 02.03.2018

Kde nás najdete: pavilon V, stánek číslo 59

Na co se můžete těšit:

Po celou dobu veletrhu bude v akci italský odborník spolu s unikátním strojem RIBOT 1000.

V úterý a ve středu uivdíte livecooking na snídaňových stolech BORA.

Prezentace nových zmrzlinových receptur spojená s ochutnávkou, ukázka nových druhů zákusků, s BORA vaříme zdravě a chutně

 

Po celou dobu veletrhu se bude konat soutěž o nejlepší projekt. První 3 nejlepší se mohou těšit na zajímavé odměny!

 

Jak získat vstupenku:

Pokud máte zájem o zvýhodněnou vstupenku či rovnou vstupenku zadarmo, pak se registrujte na: , nebo +420 548 217 353!

 

Rádi bychom Vám představili novinky z veletrhu Sigep 2018, který se konal v italském letovisku Rimini. Právě zde se určují nové trendy a vlny, které v krátké době zaplaví celou Evropu. Jsme rádi, že jste nám věnovali tolik přízně a stánky našich klíčových partnerů hojně navštěvovali. Snad jsme Vám ukázali vše nové, co jste chtěli vidět. Pro ty, kdo na naše stánky nedorazili máme alespoň krátký souhrn.

Telme:

Asi největší zájem vzbudila nová generace italských zmrzlinových strojů, která je osazena dotykovým displejem pro snadnější obsluhu a možnost jednoduchého nastavení. Dalším plusovým bodem je, že výrobník kopečkové zmrzliny Ecogel nyní mrazí i v průběhu extrakce, čímž umožňuje zachovat správnou kvalitu zmrzliny i v případě, že plníme 2 a více vaniček. Dalším plusovým bodem je, že pro naše zákazníky budou stroje moci komunikovat v češtině.

Sevel:

Nové sestavy kvalitních zmrzlinových a zákuskových vitrín, vitrín na čokoládu a pralinky. Krásný design a vysoká funkčnost teď byl rozšířena o nabídku pastelových barev, takže souznění celkovému konceptu cukrárny nebylo nikdy snažší.

Gemm:

Itaslká firma Gemm připravila novou generaci šokerů do cukráren, zmrzlináren, hotelů a školních jídelen. Nově s dotykovým displejem, výstupem pro HACCP a připojení na počítač či tablet.

 

Fotogalerii naleznete na: https://www.facebook.com/pg/malac.cz/photos/?tab=album&album_id=1981787855414774

 

 

 

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že během vánočních svátků (tj. od 25.12 do 01.01.2018) si celý náš pracovní tým vybírá dovolenou. Ti z Vás, kdo potřebují něco urgentně, případně mají domluvenou schůzku se mohou obrátit na naše mobliní telefony, na kterých jsme Vám k dispozici.

Přesný provoz během Vánoc:

23. - 26. 12. 2017 máme zavřeno

27. - 29.12.2017 jsme Vám k dispozici pouze po předchozí domluvě

01.01.2017 máme zavřeno

od 02.01.2017 jsme Vám opět plně k dispozici od 8 do 18 hodin

Telefonní kontakty v nutných případech:

+420 731 508 460 _ hotline servis, pan Kučera

+420 736 484 539 _ pro  dopravce, případně výdej zboží (jsme v kanceláři do 15 minut), pan Šťastný 

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

dovolte nám, abychom Vám poděkovali za dosavadní spolupráci a do nového roku 2018 Vám popřáli mnoho sil, zdraví, štěstí a spokojenosti.

Nabízíme Vám posezonní prohlídku stroje na točenou i kopečkovou zmrzlinu. Opravujeme také výrobníky ledové tříště, pastery, výrobníky šlehačky, vařiče krémů a další stroje pro cukrárny. Každý stroj vždy pečilvě prohlédneme, opravu předem naceníme a po odsouhlasení cenového rozpočtu i provedeme. Disponujeme zkušeným servisním týmem a širokou skladovou dostupností náhradních dílů, proto u nás zaplatíte pouze za to, co skutečně potřebujete. Nezapomeňte, že prevencí a včasným odstraněním drobné závady ušetříte nemalé peníze!

Jaké služby Vám nabízíme?

Posezonní prohlídku zmrzlinového stroje (kontrola ovládacích jednotek, kontrola těsnosti chladícího okruhu, kontrola stavu míchadel a čerpadel, kontrola převodovky)

Opravy zmrzlinových strojů (výměna převodovky, opravy čerpadel, výměna gufer, repasování celokovových míchadel, přetěsnění převodovek a další)

Generální opravy zmrzlinových strojů

 

Jaké stroje si u nás můžete nechat opravit?

Opravujeme zmrzlinové stroje značek: Smach, Cattabriga, IceTeam, Coldelite, Promag, Carpigiani, Telme, CRM, Corema, GBG, ElectroFreeze.

Opravujeme výrobníky ledové tříště značek: GBG, CAB, Ugolini, SPM, Sencotel

Opravujeme výrobníky kopečkové zmrzliny (pastery, vařiče krémů) značek:  Smach, Cattabriga, IceTeam, Coldelite, Promag, Carpigiani, Telme, CRM, Corema, Gelita, Bravo

 

Kde si servis objednat?

na emailu nebo na telefonním čísle: 548 217 353 (pan Kučera)

 

K dalším častým otázkám patří, zda jsme schopni stroj sami odvézt i dovézt zpět. Rádi bychom Vás informovali, že tuto službu samozřejmě poskytujeme.