Vážaní zákazníci,

 jak víte, již řadu let Vám dodáváme kvalitní a spolehlivé zmrzlinové stroje od italské společnosti Telme. Protože vnímáme Vaši touhu po moderních, spolehlivých a úsporných strojích, zkusíme zde představit novinky, které jsme tento rok prezentovali na zimních a jarních akcích. Všechny stroje jsou nově osazeny dotykovým displejem, což Vám dává možnost vstupovat do jednotlivých programů i během výroby, a aktuální tak změnit nastavení stroje. Stejně tak se jednodušeji nastavují nové programy, nebo sleduje teplotní křivka.

Multifunkční cukrářský stroj Ribot T:

Oproti předcházející generaci je stroj osazen dotykových displejem, díky němuž přesně vidíte, v jaké výrobní fázi se stroj nachází a za jak dlouho bude produkt hotový. Rovněž vytvoření nového programu není tak zdlouhavé jako u předchozí verze. Samozřejmostí už dnes je spousta nástavců pro dělání odpalovaného těsta, vaření krémů či náplní, nebo dušení zeleniny, výrobu pesta, přípravu mořských plodů nebo guláše.

 

Automatický paster zmrzlinových základů Ecomix T:

Bez pasteru se dnes neobejde nejedna zmrzlinárna či cukrárna. Hlavním smyslem samozřejmě je připravit v 90 minutách co nejvíce kvalitního zmrzlinového základu, a to s jistotou, že stroj sám cyklus zopakuje, pokud by došlo k výpadku proudu. Tím máme zajištěno, že své zákazníky neotrávíme. Nicméně to je vlastnost, kterou dnes splňuje většina strojů. Co ale s tím, že nám stroj základ přešlehává, nebo naopak nedokonale rozmíchá přidané ingredience. Nebo když stroj přetahuje teplotu o několik stupňů nahoru, a my díky tomu základ uvaříme.. tuto otázku si jistě položil nejeden z nás. Řešení nabízí právě italský paster Ecomix T. Díky jednoduchému ovládání můžete nastavit různou rychlost otáčení míchadla, přičemž v různých fázích můžete míchat různě intenzivně. Pokud tedy při 40 °C přidáváte cukry, můžete si zintenzivnit míchání, čímž dosáhnete lepšího rozmíchání bez zbytečného napěnění směsi.

 

Výrobník kopečkové zmrzliny Ecogel T:

Nová generace zmrzlinových strojů Ecogel slibuje zachovat skvělý úsporný provoz, dvojitý mrazící okruh a skvělou výkonnost, nyní s možností ukládání většího množství programů, vlastního popisu v češtině a možnosti regulace otáček míchadla. Tím si určíte, zda chcete našlehanou krémovou smetanovou zmrzlinu, nebo zda vyrábíte poctivý sorbet z ovoce, kde našlehanost není požadovanou vlastností.