Ve spolupráci s výrobcem strojů na točenou zmrzlinu Smach jsme pro Vás připravili stroj Smach Twister pro výrobu americké točené zmrzliny, tzv. spirály.

Co je americká spirála?

Americká točená spirála je druh točené zmrzliny, který se vyznačuje vysokým podílem sušiny a cukrů. Jedná se tak o poctivou točenou zmrzlinu bez nášlehu, která má výraznou chuť i barvu a zároveň má unikátní tvar. Je vysoká zrhuba 15 cm a vydrží tak zákazníkovi déle než klasická točená zrmzlina.Mimoděk se tak každý z Vašich zákazníků stane jakousi chodící reklamou na Váš podnik. Americká točená spirála má mimořádný úspěch v severní Americe, Austrálii, Holandksu a Polsku. Ovšem další země se přidávají a dnes se již málokterá vyspělá země objede bez těcjto podniků.

Na jakém stroji se točí?

Na českém trhu naleznete hned několik výrobců strojů na točenou spirálu. Vedle americké produkce, jsou tu i stroje z Polska, Itálie a Indie. Nicméně my jsme se rozhodli věřit firmě Smach, která jich ročně vyrobí přes 800 kusů. Stroje SMACH TWISTER ICE jsou speciálně vyvinuté na produkci americké spirály, dostupné v několika velikostech a barevných provedeních.

Proč americkou spirálu?

 Pokud se bedlivě rozhlédnete po své nynější konkurenci, pak obvykle objevíte konkurenci točící některou z klasických velkých značek (Opočno, Mec3, Tatra) a to bez špetky fantazie nebo vlastní přidané hodnoty. Abyste nalákali jejich zákazníky k sobě (a oslovili nové), musíte nabídnout něco nového a neokoukaného. K tomu buď slouží naše stroje pro zmrzlinu s kousky ovoce, nebo Twister Ice... Nebojte se být unikátní, právě nečím zvláštní, a přitom chuťově lahodná spirála může být tím prravým řešením...

Kde si mohu stroj vyzkoušet a spirálu ochutnat?

Pokud Vás americká zmrzlinová spirála zaujala, tak se zastavte v našem brněnském showroomu, kde si stroj můžete vyzkoušet a zmrzlinové spirály ochutnat. Pokud Vás zaujme, můžete si stroj hned odvézt!

Příchutě?

Dříve býval u amerických spirál problém s menším počtem příchutí. Dnes již odpadl a my Vám nabízíme více než 12 druhů spirály. Od klasické vanilky, čokolády či jogurtu, přes jahodu, malinu až po exotické mango nebo mandarinku.