Léto je konečně tu a s ním je tradičnčně spojeno i letní osvěžení v podobě ledové tříště, ledové kávy, granity, mraženého jogurtu či domácí limonády. Dnes již granitovače nejsou spojeny jen se stánky u silnic, ale své místo si nachází i v občerstveních u cyklostezek, či seriozních kavárnách. Například v kavárnách nachází uplatnění stroje na výrobu ledové kávy s nízkým obsahem cukru. Pro letošní sezonu si náš výrobce, italská firma GBG patřící do koncernu Carpigiani Horeca Group, připravil řadu novinek, které umožňují výrobu nových a neotřelých produktů.

Granismart P50: stroje s výkonnější převodovkou pro výrobu mraženého jogurtu (krému) a ledové kávy s nízkým obsahem cukru

GR 127 shake: výrobník lahodných shaků s obsahem válce 7 litrů. Skvělý pomocník do nákupních center, kde potřebujete aktuální vysokou kapacitu (odchod diváků z kina)

GR 127: pokud hledáte velký a výkonný stroj pro výrobu ledové tříště, pak zrčitě sáhněte po GR 127. Sedm litrů namražené tříště, dalších 20 litrů tekuté v zásobníku. To je výkon, který se postará o jakékoliv množství zákazníků!

V-Air: zcela nový stroj na výrobu ledové tříště. Nasává vzdcuh ze spodmí strany stroje a vyfukuje jej zezadu nahoru. Tento jednoduchý princip umožňuje umístění do stísněných prostor (výklenky), nebo vedle zdrojů tepla jako jsou pece či grily. V Air je dostupný v 12ti litrové verzi. Ovládání pomocí dotykového displeje, kovové nožičky. Prostě moderní stroj se vším všudy.

SPIN Twist: možnost kombinace příchutí jako u točené zmrzliny!