Desifekční stojany:Dezinfekční stojany velkoobjemové:Vážení zákazníci,

v návaznosti na Vaši zvýšenou poptávku po dezinfekčních prostředcích si dovolujeme představit kompletní paletu prostředků i pomůcek, které si u nás můžete zakoupit. Všechny tyto prostředky mají zvýšit hygienu provozu ve všech gastronomickcýh provozech jako jsou školní jídelny, restaurace, bary, pizzerie, cukrárny a hotely. V neposlední řadě nabízíme i stojany s bezdotykovým dávkováním dezinfekce! Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro Vás připravili speciální akce, včetně cenově zvýhodněných balíčků. Neváhejte se informovat na: +420 548 217 353

Dezinfekce a sanitace myček:

Na tu se skvěle hodní Orkán čistič, který zbaví myček mikrobů, virů a zápachu. V dostání je buď v balíčcích po 150 gramech, nebo v kilových dózách.

Dezinfekce a sanitace ploch:

Desifekce pracovních ploch, jídelních stolů, nářezových strojů nebo kráječek pečiva je dnes důležitější než kdy dřív. Nabízíme proto bezoplachovou dezinfekci Imagin Desinfect , která je k dostání buď v balení po 750 ml, nebo v 5 litrových kanystrech. Imagin Desinfect se pouze nanese na plochu, rozetře a do 20 vteřin se sám vypaří. Není potřeba jej nijak omývat nebo odstraňovat. Velmi vhodné zejména pro podniky veřejného stravování.

Desifekční stojany:

Bezdotykové dávkovače gelové desinfekce rukou s automatickým dávkováním. Zásobník na 1 litr desinfekčního prostředku, možnost opakovaného dávkování. Tyto stojany jsou velmi vhodné pro vchod do veřejncýh prostorů, škol, obecních úřadů, kanceláří.

Dezinfekční stojany velkoobjemové:

 Bezdotykový dávkovač desinfekce rukou. Velká kapacita zásobníku (5 nebo 10 litrů) umožňuje široké využití ve všech sférách, od škol, přes obecní úřady až po továrny. Masivní nerezová konstrukce, zapojení na 230 V. Výhodou tohoto dávkovače desifekce na ruce je i to, že se dá využít i pro dávkování tekutého mýdla či dalších prostředků.

Dále nabízíme menší balení gelové dezinfekce rukou (350 ml), 3vrstvé roušky a další pomůcky pro bezproblémový chod všech (gastronomických) provozů.