Představujeme Vám novinky v oblasti výrobníků ledové tříště, granity a mražených krémů od italské firmy GBG, která je lídrem na evropském trhu. Díky neustáým inovacím a důrazném dbání na kvalitu a ekologický provoz strojů dosahuje vynikajících úspěchů po celém světě. Jelikož se letošní ročník veletrhu Sigep odkládá na konec dubna, představíme Vám horké novinky alespoň online.

Výrobníky ledové tříště (granity):

V - Air: nové výrobníky tříště s elektronickým ovládáním. Všechno pěkně přehledně na jednom displeji, u dražších verzí i komunikace přes aplikaci ve Vašem chytrém telefonu. Jednou z hlavních inovací je změna proudění vzduchu, kdy je vzduch nasáván zezdola nahoru a umožňuje tak sestavení hned několika výrobníků vedle sebe. Zároveň mohou být výrobníky postaveny zády i bokem je zdi, takže odpadá tradiční problematika nemožnosti umístění strojů do výklenku a podobně. Vairy mají rovněž nový a praktičtější systém těsnění míchadla a komory, praktické je i jednokusové provedení výdejní páky, kterou již nemusíte skládat.

GraniBeach: náš nejprodávanější model výrobníků granity , Granicream , dostal nový název a nový vzhled (celonerez), jinak zůstal stejný.

Spin Twist: novinka z přechozí sezony. Nejeden malý zákazník si nemůže vybrat zda chce raději modrou nebo zelenou tříšť. Mícháním na sebe pak tříšť ztrácí své kouzlo. Proto je tu Twist, první stroj na míchanou točenou tříšť!

Výrobníky chlazených nápojů:

Icy Glass: Váš zchlazovač nápojů, který najde využití v hotelových barech a wellness centrech. Jde o první zařízení svého druhu s tzv. užívání "zero waste" , tedy bez odpadu. Do chladiče umístíte dvě , znovunaplnitelné, lahve s džusem nebo limonádou, stroj je vychladí a hosté se mohou sami obsloužit. Ideální do snídaňových barů, k bazénu, na coffee breaky..

 

Pro letošní sezonu máme připravnou celou řadu akcí a zajímavých slev, neváhejte a volejte na: +420 548 217 353 , nebo pište na: