Vážení zákazníci,

přinášíme Vám novinky z největšího evropského gastronomického veletrhu HOST z italského Milána. Jsou to novinky ze stánků (nejen) našich partnerů a jsou přinášeny našima očima, tedy i Vy jste mohli zaznamenat něco, co naší pozornosti uniklo a my budeme rádi, pokud se o ně s námi podělíte na IG nebo FB s hastagem #HostMilano21.

Novinky:

Berto´s, varná technika: novinkami letos nešetřila firma Berto´s. Ačkoliv je její portfolio poměrně široké, rozhodla se jej rozšířit o vlastní monoblokové jedno a dvoukřídlé lednice, jedno a dvoukřídlé mraznice a zejména o elektrické konvektomaty, které budou k dispozici jak ve verzi s nástřikem, tak v bojlerové verzi. Tím získává ucelenou řadu spotřebičů pro všechny moderní gastronomické provozy, jako jsou hotely, restaurace, školní kuchyně a jídelny.

JIPA: český výrobce multifunkčních zařízení , elektrických pánví, přišel s novou verzí ovládacích dotykových panelů, které mají lepší odezvu i v náročných provozech s mastnotou, vlhkostí a zároveň jsou odolnější vůči běžnému kuchyňskému provozu. Za nás jednoznačný palec nahoru.

Retigo: další český (nebo spíše moravský) výrobce světových konvektomatů představil svoji novou konektvitu, tedy možnost správy zařízení přes internet nebo vzdáleným příštupem přes aplikaci ve Vašem chytrém telefonu.

Cime, profesionální pákové kávovary. Kompletně nová designová řada kávovarů od italského výrobce CIME, který představil o zbrusu nový kus C07 s možností nastavení tlaku v jednotlivých fázích přípravy kávy.

Meiko: nový typ myček s tzv. automatickým posuvem, který umožňuje umývat kompletní tabletový systém bez třídění. Do pásu vložíte neodstrojený tablet a vše se již rozřídí jak má. Ideální pomocník pro domovy sociální péče, školní jídelny, vězeňská zařízení.