Ve dnech 20. až 24. října 2017 se uskutečnil největší potravinářský veletrh v Evropě - HOST Milano 2017. Byli jsme Vám k dispozici na stáncích našich významných partnerů Smach&Crystal, ATA, MacPan a Domino. Rádi bychom Vám nyní představili alespoň část novinek, které jsme pro Vás vybrali.

Smach&Crystal LTD:

Firma Smach se dlouhodobě věnuje výrobě kvalitních strojů na točenou zmrzlinu. Ve spolupráci s námi vyrábí unikátní stroj na točenou zmrzlinu s kousky ovoce. Na veletrhu představila výrobník shaků s možností 3 různých příchutí. Nový je také  design stroje a výdejních pák. Zcela unikátní je i systém míchání tekutého základu ve vanách, kde firma Smach vyvinula nový tvar a nové uchycení míchadla ve vanách.

 

ATA srl:

Firma ATA je po celém světě známá zejména pro své vynikající mycí stroje. Jelikož si dlouhodobě udržuje jednu z předních pozic na tomto trhu, přijde i pro příští rok 2018 s řadou novinek. Myčky bude moci každý zákazník nově optimalizovat tak, jak jemu vyhovuje. Vše bude probíhat přes digitální displej (v nejvyšší řadě dotykový) a nastavit si budete moct dávkování prostředk, četnost údržby, délku mycích a oplechových cyklů a také možnost studeného oplachu.

Čím firma ATA není tak proslulá (a je to škoda) je její výborná varná technologie. Nově umí implementovat indukční sporák i do linie 600. Pokud hledáte lepší střední třídu varné technologie, pak byste měli zkusit právě ATU.

 

 

Domino srl:

Nakonec jsme si nechali naši největší srdeční záležitost. Rodinná firma Domino, která díky svým skvělým výsledkům byla jedno z vybraných itaslkcýh společností pro EXPO 2016, je symbolem kvality v oblasti strojů pro řemeslné pekárny. Právě majitelé pizzerií a řemeslných pekáren velmi doceňují jejich stroje, které v sobě snoubí poctivé provedení i nové prvky. Největší novinkou firmy Domino je její kvasomat MAMA (http://pekarny.malac.cz/), který umožňuje přesné pěstování pekařského kvasu či výrobu omládku. Nejmenší kvasomat má litráž od 3 do 15 litrů a hodí se tedy i pro jednotlivé provozovny nebo pizzerie.

 

Tyto , i další novinky, si budete moci prohlédnout na našem stánku na veletrhu Salima 2018.