Rádi bychom Vám představili novinky z veletrhu Sigep 2018, který se konal v italském letovisku Rimini. Právě zde se určují nové trendy a vlny, které v krátké době zaplaví celou Evropu. Jsme rádi, že jste nám věnovali tolik přízně a stánky našich klíčových partnerů hojně navštěvovali. Snad jsme Vám ukázali vše nové, co jste chtěli vidět. Pro ty, kdo na naše stánky nedorazili máme alespoň krátký souhrn.

Telme:

Asi největší zájem vzbudila nová generace italských zmrzlinových strojů, která je osazena dotykovým displejem pro snadnější obsluhu a možnost jednoduchého nastavení. Dalším plusovým bodem je, že výrobník kopečkové zmrzliny Ecogel nyní mrazí i v průběhu extrakce, čímž umožňuje zachovat správnou kvalitu zmrzliny i v případě, že plníme 2 a více vaniček. Dalším plusovým bodem je, že pro naše zákazníky budou stroje moci komunikovat v češtině.

Sevel:

Nové sestavy kvalitních zmrzlinových a zákuskových vitrín, vitrín na čokoládu a pralinky. Krásný design a vysoká funkčnost teď byl rozšířena o nabídku pastelových barev, takže souznění celkovému konceptu cukrárny nebylo nikdy snažší.

Gemm:

Itaslká firma Gemm připravila novou generaci šokerů do cukráren, zmrzlináren, hotelů a školních jídelen. Nově s dotykovým displejem, výstupem pro HACCP a připojení na počítač či tablet.

 

Fotogalerii naleznete na: https://www.facebook.com/pg/malac.cz/photos/?tab=album&album_id=1981787855414774