Ve spolupráci s firmou Telme a Smach jsme pro Vá připravili nabídku 2 nejžádanějších modelů zmrzlinových strojů. Protože všechny zásoby které jsme si udělali na tuto sezonu jsou již rozprodány, tak Vám nabízíme zvýhodnění posledních skladových kusů.

Zmrzlinový stroj Smach EFE 4000 Mix Combi za 249.900,- Kč ( bez DPH ) 

Výkonný stroj na točenou zmrzlinu který kombinuje výrobu lahodné smetanové zmrzliny s nášlehem a poctivé hutné zmrzliny s kousky ovoce. Dlouhodobě se jedná o náš nejprodávanější model, který oslovuje zákazníky po celém světě. Rozumíme Vaše byznysu = ochrana Vaše projektu. Pokud si od nás koupíte tento stroj, pak společně spolu vymyslíme ochranné pásmo, kam druhý stejný stroj neprodáme. Tím získáte konkurenční výhodu, která bude , v kombinaci s Vaší zmrzlinou , prostě nepřekonatelná!

 

Výrobník kopečkové zmrzliny Gelshow 2x3 za 265.000,- Kč ( bez DPH )

Unikátní systém výroby kopečkové zmrzliny, kdy zmrzlinu nejen vyrobíte, ale i uchováte ve stroji. Tato novinka loňské sezony měla raketový nástup po celém světě a je stále  více populární. Narozdíl od klasické výroby totiž něpotřebujete žádné zvláštní místnosti nebo vitrínu či šoker. Jediný požadavek je prostor na stroj a jedinou investicí je stroj samotný. Výhodou také je, že je každý válec samostatně ovládaný, takže druhy zmrzliny můžete měnit i v průběhu dne, aniž byste přerušili celý prodej. Navíc, oproti konkurenci máte za stejnou cenu 3 válce o objemu 2 litry!