Představujeme Vám automatický stroj na točenou zmrzlinu NILSOFT. Unikátní stroj s dotykovým displejem, autopasterací a možností polevů. V době kdy je každá šikovná pracovní síla drahá (nemluvě o příští vlně EET) je nasnadě se zamylet, jak ji smysluplně využít. A právě zde nachází uplatnění náš NILSOFT. Než abyste platili brigádníka i za čas, který nestráví prací, nebo obětovali některého ze svých šikovných zaměstananců, může vše zařídit stroj. Narozdíl od konkurence na českém trhu se jedná o špičkový stroj nové generace, stroj plný vychytaných možností, které Vám zpříjemní jeho užívání.

Nilsfot je do značné míry autonomní, dokáže sám vydat zmrzlinu, připravit další, vybrat peníze (žetony, platby kartou, mince, propojení s mateřským systémem) a v neposlední řadě informovat, že mu dochází zrmzlina v zásobníku a je potřeba ji doplnit.

Zmrzlinový stroj Smach Nilsoft je také vybaven autopasterací, zařízením, které umožňuje mytí stroje jednou za 2 až 4 týdny, aniž byste ohrozili kvalitu zmrzliny či své zákazníky. Samopasterační režim pasteruje (během nočního režimu) zbylou zmrzlinu ve stroji a tím zabrání její kontaminaci případně jinému znehodnocení.

Komunikace v 21. století...

probíhá přes chytré telefony a Nilsoft není výjimkou. Kontrola stavu stroje, prodeje zmrzliny, stavu směsi ve stroji, to vše přes Váš chytrý telefon!

Hlavní výhody:

  • sám vydává zmrzlinu = úspora peněz za pracovní sílu
  • sám se umyje = srovenjte, kolik peněz za práci, prostředky a vazelínu spotřebujete při mytí běžného stroje
  • sám kasíruje = žádná pokledna eet, maximálně hygienický provoz. Možnost napojení na mincovník, platbu kartou nebo platební terminál
  • rozmanitost nabídky = kromě zmrzliny můžete nabídnout až 3 druhy syrupů, ze kterých si vybere opravdu každý
  • komunikaci přes váš chytrý telefon = máte stroj neustále pod kontrolou. Kolik se prodalo zmrzlin, kolik zmrzliny ještě zbývá ve stroji...
  • svodoba výběru = u nás nikoho smluvně nevážeme k povinnému odběru směsí. Pokud Vám naše nebudou chutnat, můžete si brát od kohokoliv jiného!
  • moderní design = nepodceňujte vzhled stroje. Oproti konkurenci nabízíme krásné stroje s možností vlastního designu. Krásný design, to je vyšší prodejnost...

 

Jaké typy máem k dispozici?

Nilsoft EFE 1500: automatický stroj na zmrzlinu s podstavcem a sprchou pro snadnější mytí

Nilsoft EFE 1700: prémiová řada. Točená zmrzlina s 3 druhy polev, podstavcem, sprchou a vlastním designem.

 

Jak stroj pracuje?

https://www.youtube.com/watch?v=P7aes42Qs6U 

 

Vzhled stroje:

Jak už jistě tušíte, tak vzhled (polep) stroje vytvoříme přesně pro Vás na míru.

 

Konkurenční výhoda:

Rozumíme Vašemu byznysu a pomůžeme Vám růst. V době bezprecedentního konkurenčního boje Vám poskytneme ochranu Vašeho projektu. Pokud si u nás koupíte stroj, pak do dané oblasti již druhý stejný stroj nikomu jinému neprodáme. Předejme tak spolu nesmyslné konkurenční válce cen, kde peníze nevydělá nikdo..