Přinášíme pro Vás žhavé novinky  právě skončeného veleterhu IBA Munich 2018. S některými z Vás jsme se potkali přímo na stáncích našich partnerů. Těm , se kterými jsme se nepotkali , se nyní pokusíme v kostce představit ty novinky, které zaujaly nás.

Rondo Burgdorf:

Není lehké být špičkovým dodavatelem mnoho let za sebou. Rondu se to daří a letos přineslo i něco navíc, novou kompletní linku na výrobu tyčinek. Vybrat si lze z několika typů výkonností i tvarů.

 

EBAK KZ & company:

Řečtí výrobci nemají v Česku moc velkou tradici, nicméně se domníváme, že právě tento by svoji šanci dostat měl. Linky pro výrobu jemného pečiva, sušenek nebo tyčinek, které se svou dokonalostí sice nerovnají linkách od Ronda či Fritsche, ale jsou rozhodně flexibilnější a cenově dostupnější.

 

DOMINO srl:

Výrobce, kterého už několik let zastupujeme pro český trh opět přišel s novinkou, která potěší všechny, kdo chtějí pracovat s živým kvasem či vlastními kvasnicemi. Fermentační nádoby na pěstování kvasu (kvasomaty) jsou nyní dostupné ve verzích od 30 do 180 litrů, jsou tedy jak pro pizzaře tak pro pekaře. Výhodou našich kvasomatů je, že mají dvojité ovládání, ve kterém si nastavujete míchání, teplotu i dobu fermentace. Ovládání je buď s analogovým displejem nebo s doytkovým displejem.

 

 Telme Spa:

Tradiční italský výrobce zmrzlinových strojů, výrobníků šlehačky a vařičů krémů. Novinkou je nová generace vařičů krémů od 5 do 180 litrů, které uspokojí malé cukrárny i velké pekárny. Nová generace je s dotykovým displejem, programováním o nastavením podle Vašich představ.

 

Crystal & Smach Co. :

Nová generace automatických strojů na točenou zmrzlinu. Nový design, nový systém poléváním syrupy.