Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás touto cestou informovali, že jsme zahájili posezonní prohlídku zmrzlinových strojů, výrobníků kopečkové zmrzliny, výrobníků ledové tříště a výrobníků mraženého jogurtu. Pokud máte o tuto službu zájem, pak se prosím hlaste na emailu , nebo na telefoním čísle: +420 548 217 353. Pro letošní servis zmrzlinových strojů jsme si připravili speciální cenové sety, kterých neváhejte využít. Tak jako obvykle jsme schopni opravit zmrzlinové stroje po celé České republice, letos nově i s možností uskladnění!

 

Kterým značkám poskytujeme servis zmrzlinovcýh strojů?

  • Servis strojů na točenou zmrzlinu značek: Smach, Cattabriga, Electrofreeze, Coldelite, Carpigiani, Promag, IceTeam 1927 (BIB 603), GBG (Softybar).
  • Servis výrobníků kopečkové zmrzliny značek: Telme, CRM, Corema, Cattabriga, Promag, Carpigiani, Coldelite, IceTeam 1927, Smach a Valmar
  • Servis výrobníků ledové tříště: GBG, SPM, CAB a Ugolini
  • od výše uvedených značek jsme schopni poskytnou servis i: výrobníkům šlehačky, výrobníkům shaků nebo dalším cukrářským strojům jako jsou vařiče krémů, pastery atd.
  • NESERVISUJEME stroje od čínských, indických nebo korejských výrobců, a to zejmna z důvodu nedostupnosti náhraních dílů

 

Náhradní díly na zmrzlinové stroje:

K výše uvedeným značkám rovněž poskytujeme veškeré náhradní díly a to až do stáří 20 let stroje.

 

Co obsahuje prohlídka?

Prohlídka se sestává z celkové prohlídky stroje, kompletního vyčištění, kontroly funkčnosti chladícího okruhu, a posouzení dalších nutných oprav či výměn. Na případné další opravy a výměny náhradních dílů bude vydána doporočující zpráva, a pokud ji schválíte, pak budou opravy či výměny ND provedeny.

 

Kdy se objednat?

Na základě zkušeností z předchozích let se , prosím , objednávejte co nejdříve, nejpozději do konce ledna. Pokud se objednáte na prohlídku v druhé půlce února, nebo dokonce až v březnu, může se Vám stát, že už bude svítit sluníčko, ale stroj nebude zkontrolován...

 

Mohu si uskladnit zmrzlinový stroj na zimu?

Ano, nabízíme Vám od letoška novou službu, a to uskladnění zmrzlinového stroje na zimu. U nás bude pěkně v teple a v bezpečí před hlodavci, navíc Vám jej prohlédneme a vyčistíme. Pokud máte o tuto službu zájem, pište na: