Ostatní gastro vybavení

vinotéky - Vinotéka Brera

Chcete se dozvědět o tomto produktu více, napište nám:
Adresa url
Nebo volejte +420 736 484 539
Výrobce: GEMM s.r.l.
Technické parametry - vinotéky - Vinotéka Brera

Chcete li si pořídit vinotéku na míru, pak právě pro Vás je určena Brera od italské firmy Gemm. Tyto nádherné prosklené chladící skříně na víno jsou určeny pro prezentaci Vašich vín a měly by být součástí rituálu podávání vína. Horní výkonný chladící monoblok může být umístěn v zázemí či ve sklepě a tím můžete jednak zvýšit kapacitu skříně, a také může vzniknout naprosto unikátní chlazený výstavní prostor, který se stane šperkem Vaší provozovny. Dlouholeté zkušenosti výrobce nás opravňují tvrdit, že žádný projekt není dost smělý, aby jsme jej nedokázali vyplnit.

K dostání jsou vinotéky s jedním, dvěma, třemi nebo čtyřmi oddělenými prostory, z nichž každý je ovládán samostatně a každý může mít u svůj vzdálený ovladač, takže obsluha může rozsvítit, odemčít či přenastavit vinotéku rovnou z baru. Na výběr jsou klasické dřevěné, nebo nerezové, nebo skleněné police. Také vnější dekor může být plně přizpůsoben požadavkům zákazníka _ dřevo, sklo, nerez, lakovaná MDF, masiv _ nic není problém!

Pro ty z Vás, co si chtějí přečíst speciální odborné články o vinných knihovnách, můžete svoji zvědavost ukojit zde: http://www.brerawinelibrary.com/en/products/wine-library/