Tempírky

Podlahová tempírka Prima

Chcete se dozvědět o tomto produktu více, napište nám:
Adresa url
Nebo volejte +420 736 484 539
Výrobce: FBM Boscolo s.r.l.
Technické parametry - Podlahová tempírka Prima

Podlahová tempírka Prima od italské firmy FBM je dokonalým strojem pro všechny cukrárny, pekárny, řemeslné výrobny cukrovinek a čokoládových produktů. Tento inovativní temperovací stroj je dokonalým pomocníkem, kterému se podařilo skloubit všechny funkce tempírky za rozumnou cenu. Pro svou rozumnou cenu, kompaktní rozměry a špičkovou kvalitu je vlajkovou lodí firmy FBM.

Temperovací stroj je řízen elektronickou jednotkou, která umožňuje individuálně nastavovat pracovní parametry a tím dosáhnout dokonalého výsledku v procesu kontinuálního popouštění čokolády. Ohřev se provádí tepelnou indukcí, zchlazení potom plynem. Toto provedení umožňuje velmi přesné nastavení pracovních hodnot a zároveň umožňuje pružně reagovat s minimální časovou prodlevou. Tempírka je též vybavena elektronickým dávkovačem s úpravou dávkování času a možností opakování. Samozřejmostí je dnes již automatická reverzace šneku pro čištění stroje.

Velkou výhodou této tempírky je vibrační stolek a také možnost osazení potahovacím pásem, díky němuž můžete potahovat všechny druhy čajového pečiva, dorty, linecké rohlíčky, indiánky, větrníky a mnoho dalších zákusků.

Technická data:

  • El. připojení: 400 V
  • Příkon: 1,1 kW
  • Kapacita válce: 10 kg
  • Hodinová výkonnost: 25 kg (maximálně 250 kg za den)
  • Rozměry: 545/380/1.440 mm
  • Rozměry s potahovacím pásem: 1.360/380/1.440 mm

Jak může probíhat potahování na tempírce FBM Prima můžete vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=Wb46309FGoM&index=2&list=PLFjZZG9CErPPvVZyzFw-4Ew9xxowlvrSV