Zmrzlinové vitríny, distributory zmrzliny

NEXT

Chcete se dozvědět o tomto produktu více, napište nám:
Adresa url
Nebo volejte +420 736 484 539
Výrobce: Frigomeccanica
Technické parametry - NEXT

Zmrzlinové modulární vitríny NEXT, od designéra Roberta Garbugliho - maximální výsledky na minimálním prostoru.

Přízvisko modulární značí možnost zapojení do sestavy s dalšími NEXT vitrínami na zákusky, pralinky nebo neutrálními moduly. Výstavní plocha Vaší provozovny si tak zachová čisté linie a jednu dějovou linku. Díky rámové konstrukci z plexiskla je do vitríny krásně vidět ze všech úhlů a zákazník tak nebude ničím rušen při výběru Vámi nabízených pochutin.

Korpus vitríny NEXT je zhotoven z oceli, na kterou je nanesena epoxidová prášková barva. Tato má vynikající chemickou a mechanickou odolnost. Horní část tvoří zejména plexisklo a dvojité čelní sklo s unikátním, elektronicky ovládaným, systémem vyklápění. Všechna skla jsou samozřejmě temperovaná. Přístup do vnitřního chlazeného prostoru je ze strany obsluhy umožněn skrze posuvná dvířka. O dokonalé vnitřní klima se stará dynamické chlazení s hermetickým kompresorem. Dosahuje tak optimálních pracovních teplot -14 až -18°C při zachování relativní vlhkosti 30-55%.

Výškové provedení H120 nebo H140 a délky 1, 1,5 a 2 metry. Takto koncipované vitríny pojmou 7 až 16 vaniček 360 x 165 mm.

 

Přizpůsobíme NEXT i Vašemu provozu.