Sezóna vaření povidel a marmelád je v plném proudu a Vás už nebaví stát u hrnce a míchat? Máme pro Vás řešení, jak snadno a zdravě připravit marmelády, džemy, krémy či rozvary. Naše stroje pro výrobu marmelád jsou pro malé i velké podniky, protože zařít můžete již od 3 litrů, a největší objem má 120 litrů. Velkou výhodou našich strojů je, že nepotřebuje používat žádné konzervanty či přidané cukry. Pracujeme pouze s teplotou a časem, každá várka je hotová nejpozději do 3 hodin od založení, nehrozí žádné riziko připálení.

Všechny naše vařiče mají míchadlo , v prémiových řadách i variátorem rychlosti , jsou dvouplášťové (marmeláda se nepřipaluje) a pracují vždy s přesnou teplotou (odchylka maximálně 1 °C). Proto nemusíte přidávat žádná aditiva, žádné cukry a výsledekem bude vždy krásná marmeláda či povidla. Jak už to u našich strojů bývá, tak samozřejmostí je i další , multifunkční , využití, aby nezůstala po zbytek roku jen nečinně stát v koutě Vaší provozovny. Díky těmto skvělých pomocníkům můžete mít vlastní zásobu do výrobny, nebo nabídnout řemeslné produkty ve Vašich obchůdcích. Právě domácí výroby jsou nyní mezi zákazníky velmi populární a dřínková či šípková marmeláda si jistě najdou cestu do srdce mnoha Vašich zákazníků.

Co Vám naše stroje tedy nabízí:

 • vaření marmelády
 • vaření povidel
 • možnost rozmixování ovoce přímo ve stroji (Ribot) pomocí 4 břitého nože
 • vaření krémů _ ocení hlavně cukrárny a pekárny
 • výroba odpalovaného těsta _ ocení hlavně cukrárny a pekárny
 • vlastní výroba zmrzliny podle svých receptur
 • různorodá kapacita strojů od 3 do 120 litrů
 • komunikace v češtině vč. nastavení vlastních programů (Ribot, TermoCrema)
 • SLEVA NA VYBRANÉ MODELY AŽ 40%
 • doprava, instalace a zaškolení v ceně

Jaké modely nabízíme:

 • Ribot,prémiový stroj pro všechny cukrárny, řemeslné pekárny a zmrzlinárny. Speciální sleva na modely Ribot 10 a Ribot 18. Sleva 40%.
 • TermoCrema. Vařič krémů, marmelád a povidel. Dotyková obrazovka, 10 programů + vlastní programy. Podpůrná sleva 40%.
 • Cremagel. Malý a kompaktní stroj. Vařte marmeládu či dělejte odpadlované těsto již od 3 litrů! Sleva 30%.

 

Desifekční stojany:Dezinfekční stojany velkoobjemové:Vážení zákazníci,

v návaznosti na Vaši zvýšenou poptávku po dezinfekčních prostředcích si dovolujeme představit kompletní paletu prostředků i pomůcek, které si u nás můžete zakoupit. Všechny tyto prostředky mají zvýšit hygienu provozu ve všech gastronomickcýh provozech jako jsou školní jídelny, restaurace, bary, pizzerie, cukrárny a hotely. V neposlední řadě nabízíme i stojany s bezdotykovým dávkováním dezinfekce! Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro Vás připravili speciální akce, včetně cenově zvýhodněných balíčků. Neváhejte se informovat na: +420 548 217 353

Dezinfekce a sanitace myček:

Na tu se skvěle hodní Orkán čistič, který zbaví myček mikrobů, virů a zápachu. V dostání je buď v balíčcích po 150 gramech, nebo v kilových dózách.

Dezinfekce a sanitace ploch:

Desifekce pracovních ploch, jídelních stolů, nářezových strojů nebo kráječek pečiva je dnes důležitější než kdy dřív. Nabízíme proto bezoplachovou dezinfekci Imagin Desinfect , která je k dostání buď v balení po 750 ml, nebo v 5 litrových kanystrech. Imagin Desinfect se pouze nanese na plochu, rozetře a do 20 vteřin se sám vypaří. Není potřeba jej nijak omývat nebo odstraňovat. Velmi vhodné zejména pro podniky veřejného stravování.

Desifekční stojany:

Bezdotykové dávkovače gelové desinfekce rukou s automatickým dávkováním. Zásobník na 1 litr desinfekčního prostředku, možnost opakovaného dávkování. Tyto stojany jsou velmi vhodné pro vchod do veřejncýh prostorů, škol, obecních úřadů, kanceláří.

Dezinfekční stojany velkoobjemové:

 Bezdotykový dávkovač desinfekce rukou. Velká kapacita zásobníku (5 nebo 10 litrů) umožňuje široké využití ve všech sférách, od škol, přes obecní úřady až po továrny. Masivní nerezová konstrukce, zapojení na 230 V. Výhodou tohoto dávkovače desifekce na ruce je i to, že se dá využít i pro dávkování tekutého mýdla či dalších prostředků.

Dále nabízíme menší balení gelové dezinfekce rukou (350 ml), 3vrstvé roušky a další pomůcky pro bezproblémový chod všech (gastronomických) provozů.

Znovu jste otevřeli restauraci, bar či kavárnu a přemýšlíte nad tím, jak zabezpečit ve své provozovně bezproblémový chod s vědomím, že Vaše hosty neohrozí Covid přes sklo či talíře? Tak právě Vám je určena řada myček Performance od ověřeného italského výrobce ATA srl. Právě v těchto myčkách je totiž nastavitelná teplota a délka oplachu s garantovanou teplotou oplachu + 85 °C ,což je teplota, která hubí bakterie, patogenní látky a viry. Spolu s prodlouženým časem oplachu tak získáte jistotu, že Vaše provozovna udělala vše proto, aby ochránila své hosty.

Myčky Performance jsou osazeny unikátním programem THERMOLOCK, který spustí oplach nádobí až při teplotě vody + 85 °C, což garantuje dokonalou čistotu oplcáhnutého nádobí. Další novinkou této řady je kontrola myčky přes WI-FI modul, kdy můžete kontrolovat aktuální stav myčky, spotřebu prostředků a počet mycích cyklů.

Jak tedy postupovat?

 • pokud již myčku ATA Performance máte (lhostejno či od nás, nebo jiné společnosti) , objednejte si návštěvu servisního technika, který myčku zkontroluje a případně nastaví na požadované hodnoty
 • pokud chcete mít svoji jistotu, že provozem své myčky přispějete k ochraně svých hostů, pak neváhejte využít naší speciální akce , slevy - 35 % z doporučených prodejních cen, která platí do konce srpna 2020!

 

Co dalšího mi myčka ATA Performance přinese?

 • systém THERMOLOCK = oplach při garantované teplotě + 85 °C, který ničí bakterie (hygienicky čisté a lesklé sklo)
 • stroj pod kontrolou pomocí WI-FI modulu
 • snížená spotřeby vody, prostředků a energií o 20% (oproti konkurenci) pomocí dvojité filtrace vody
 • HD dotykový displej se speciální ochranou proti poškrábání (u verzí Performance Premium)
 • možnost atmosférického oplachu = ve spojení s reverzní osmózou dokonalá kombinace pro dokonale lesklé sklo
 • široká škála druhů, od malých myček na sklo až po průběžné myčky...

 

Léto je v plném proudu, Vaše provozovna je vybavena plně funkčními stroji, v nabídce jedna lepší zmrzlina než druhá, ale stejně je zákazníků méně, než byste chtěli? Ano, letošní sezona je bezesporu náročná, ale to nemusí být důvod pro menší prodeje jako takové. Ze zkušeností víme, že minimálně polovina úspěchu je daná tím, jak jste vidět. Pokud kolem Vás chodí spousty milovníků zmrzliny, ale jen si Vás nevšimnou, pak jsou Vaše nejepší recepty a nejchutnější zmrzlina k ničemu.

Reklama nemusí být nutně jen kýčovitá a nevzhledná (jak možná znáte z některých zcela oblepených stánků), ale může být i decentní, nápaditá či velmi elegantní - designově zcela se shodující s Vaší provozovnou. V naší nabídce najdete obří poutače k silnici, klasické poutače před Vaši provozovnu, nebo třeba závěsné poutače na zeď. Všechny tyto reklamy na zmrzlinu jsou v 3D provedení a barvy zmrzliny či kopečků vždy vyrobíme na míru podle Vašeho přání. Pokud máte předzahrádku, proč děti nenalákat na posezení ve zmrzlinových křesílcích či v kornoutku? Pokud nevyrábíte klasickou točenou či kopečkovou zmrzlinu, ale děláte tčeba americkou točenou spirálu nebo mražený jogurt nevadí! I pro Vás máme řešení!

 

Všechny naše poutače na zmrzlinu najdete zde: https://www.malac.cz/cukrarny/poutace-na-zmrzlinu

Aktuální dostupnost zjišťujte na: +420 548 217 353

 

 

Všichni se v současné době potýkáme s následny rozšíření viru COVID-19. Abychom alespoň snížili následky státních nařízení, zavádí mnohé provozovny rozvoz jídel, či výdej jídle přes okýnko. Právě těmto restautacím bychom chtěli nabídnout jednoduché řešení. Baličku jídel do misek, která na vrchní stranu zataví fólii. Velikost a tvar vaniček je možné volit podle druhu jídla a podle velikosti matric, které si libovolně můžete dokupovat. Snadné a jednoduché řešení, které Vám zůstane i jako možnost jídel s sebou napořád :)

 

Proč koupuit baličku právě od nás?

 • baličky jsou skladem (dodání do 2. dne)
 • dodáváme vč. příslušenství (vaničky, folie, misky)
 • splatnost faktury 60 dní!

 

V případě dotazů nebo objednávek kontaktujte naše obchodní oddělení: +420 548 217 353, nebo: +420 731 652 351