Konvektomaty Retigo, Rational

Rational iCombi Pro 10-2/1

Chcete se dozvědět o tomto produktu více, napište nám:
Adresa url
Nebo volejte +420 736 484 539
Výrobce: Rational
Technické parametry - Rational iCombi Pro 10-2/1

Tato novinka v nabídce přístrojů RATIONAL je výsledkem 40-letého výzkumu přípravy pokrmů. Byla vyvinuta kuchaři pro kuchaře. Společně s vědci zabývajícími se výživou, fyziky a konstruktéry jsme posunuli standardy kvality pokrmů, účinnosti přípravy a inteligence varného systému. Standardy, jejichž výhody určitě oceníte. Nový konvektomat iCombi Pro® dokáže grilovat, smažit, péct, vařit v páře, dusit, předvářet i pasírovat. Vůbec nezáleží na tom, zda připravujete maso, ryby, drůbež, zeleninu, vaječná jídla, pečivo nebo zákusky, případně zda připravujete 30 porci či několik tisíc. Tento varný systém je všestranným pomocníkem pro restaurace, hotely, cateringové společnosti, zavodni jídelny či řetězce rychlého občerstveni.

RATIONAL iCombi Pro - zcela nový standard

Toto jsem já. Jsem nový, ale zkušený. Přemýšlím, učím se, nic nezapomenu, dohlížím a přizpůsobím se. Pokud znám požadovaný výsledek, automaticky upravím vlhkost, proudění vzduchu a teplotu. Jinými slovy: Díky své inteligenci reaguji dynamicky na vaše požadavky. Dvířka trouby jsou příliš dlouho otevřená? Steak je vyšší než obvykle? Více hranolků než jindy? Pak samostatně upravím nastavení a zajistím vámi požadovaný výsledek. Pokaždé. S extrémní účinností. To je konec konců, k čemu tu inteligenci mám.

Přednosti konvektomatů iCombi:

1. Intuitivní ovládání
- nové ovládání Vás provede varným procesem pomocí obrázků, logickými kroky a jasnými interaktivními pokyny. Pracujte bezchybně hned od začátku.

2. Vlastní varná inteligence
- funkce iCookingSuite zná cestu k požadovanému výsledku vaření a dosáhne jej znovu a znovu, ve vynikající kvalitě. A pokud potřebujete, můžete sami kdykoli zasáhnout do procesu vaření. Tohle je svoboda, tohle je flexibilita.

3. Efektivní příprava pokrmů
- iProductionManager přebírá plánování varných procesů a ukazuje, kdy je nejlepší připravovat určitá jídla zároveň. Plánuje tak, aby Vám šetřil čas a energie.

4. Pečlivě promyšlené
- více ventilátorů, optimalizovaný tvar varné komory a vyšší výkon odvlhčování Vám umožňují až o 50% větší naplnění, ve srovnání s předchozím modelem SCC, v ještě lepší kvalitě potravit. Pro vyšší produktivitu.

5. Extrémně rychlé čištění
- přibližně za 12 minut a ze špinavého máte čistý.

6. ENERGY STAR® - Partner
- iCombi Pro byl testován jedním z nejpřísnějších certifikačních programů.

7. Integrovaná WiFi
- propojte Váš iCombi Pro se systémem ConnectedCooking. Pro ještě větší pohodlí, bezstarostnost a inspiraci.

Technické detaily:

  • El. připojení: 400 V
  • Příkon: 37,4 kW
  • Kapacita: 10x 2/1 GN (tj. 150-300 jídel)
  • Programy: až 1200 ve 12 krocích
  • Rozměry: 1072 x 1042 x 1014 mm