Nová kavárna Filomenka v centru Brna je provozována jako kavárna, vinárna a obchůdek s produkty Milosrdných sester III. řádu sv. Františka pod ochranou Svaté rodiny. Najdete zde nejen vynikající kávu a zákusky, ale i marmeládu a vína, které jsou produkty jak brněnských sester, tak i ostatních klášterů z kongregace. Tento ojediněnlý projekt má za cíl finanční osamostatnění řádu, které je nutné po jeho odluce od státních peněz. Samozřejmostí je výroba potravin z prvotřídních a kvalitních surovin, láskyplný přístup a široký výběr. Jsme hrdí, že jsme se na tomto projektu mohli spolupodílet.

Dodané vybavení:

Vitríny: cukrářské vitríny UNISCool CUBE

Varná technologie: indukce Berner (vestavná indukční deska, indukční stolička)

Konvektomat: UNOX ChefTop

Mycí technika: barová myčka ATA AL451, haubnová myčka ATA AT1201PS

Chlazení: chladící lednice, mrazáky NORDline

Nerezový nábytek na míru

 

Link pro ty, co chtějí vědět více o tomto unikátním kavárenském projektu: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1098528273-krestansky-magazin/320298380040002/obsah/750334-brnenska-kavarna-radovych-sester

Kompletní vybavení kavárny na Pedagogické fakultě Masarykovi univerzity. Ve veřejné soutěži jsme získali zakázku pro dodání kompletního vybavení kavárny, která zlepší studijní podmínky budoucím pedagogům. Provozovatelem kavárny je neziskové sdružení Café Práh, které dává práci hendikepovaným lidem, čímž dostává celý provoz i další sociální rozměr.

Použitá technologie:

  • Chladící vitrína: Sevel Baroque VU-1540
  • Chladící zařízení: NORDline UR
  • Myčka: RedFox QQ
  • Výrobník ledu: Brema
  • Výčepní zařízení Lindr

Kompletní vybavení cukrárny, kavárny a zmrzlinárny v Terezíně. Vlastní výroba zmrzliny i zákusků, skvělá káva i šlehačka. Součástí celkové zakázky byl i profesionální baristický kurz.

Použitá technologie:

Malá a nenápadná kavárna v Brně , Černých polích , skrývá jednu z nejlepších výroben dortů a semifred poslední doby. Paní Bee osobně vyrábí každý dort, zákusek či semifredo. Ačkoliv v jejím podání to jsou spíše umělecké skvosty, než "pouhé"  dezerty. Jsme rádi, že vybavením své provozovny a kavárny pověřila právě nás. Pečlivým výběrem jsme našli přesně tu technologii, kterou hledala, a pomohli jí tak splnit si sen o vlastní provozovně.

Použitá technologie:

 

Jak zázraky paní Bee vyrábí, se můžete podívat zde: https://www.facebook.com/beescakecafe/?fb_dtsg_ag=Adx8kWZjsT_K-WfZh4NX_hKF9O_Q7N42NvcOOMakx50egQ%3AAdy0biKMpHNVv3RHBwATHfHD_t7qPT9M2rJYa5keE0dDug

Prodejní výrobník kopečkové zmrzliny GELSHOW 2x3 pro kavárnu v Újezdu u Brna! Fantastický stroj, který vyrábí krémovou kopečkovou zmrzlinu a zároveň ji v sobě uchová. Unikátní koncept italské firmy Telme slaví úspěch po celé Evropě, a nyní i v České republice.

Zmrzlinový stroj Gelshow umožňuje vyrábět zmrzlinu podle vlastních receptů, můžete do něj vkládat kousky ovoce nebo i kousky čokolády či oříšků... Pokud hledáte řešení kvalitní italské zmrzliny a zároveň nemáte místo ani čas pro výrobu většího počtu druhů (než 3), pak je Gelshow určen právě pro Vás. Přijďte se přesvědčit na naše referenčí provozy nebo do našeho brněnského showroomu!

Chcete vidět jak stroj pracuje? Mrkněte na: https://www.youtube.com/watch?v=BiIJr-qVYi4&t=6s. PS: Za každý odběr budeme rádi ;-)