Tempírky

Tempírka čokolády Chocotemper 12

Chcete se dozvědět o tomto produktu více, napište nám:
Nebo volejte +420 736 484 539
Technické parametry - Tempírka čokolády Chocotemper 12

Podlahová tempírka čokolády Chocotemper 12 se hodí do všech středních cukráren a výroben čokolády. Díky skvělé technologii italské firmy ICB je schopna popustit (temperovat) všechny druhy čokolády. Tento temperovací stroj se dále hodí do pekáren, kde najde využití při temperování čokoládových náplní pro croissanty, koblihy, briožky a sldké rohlíky,  dalším využitím pak může být potahování dortů a měkké cukrařiny.

Tempírka Chocotemper 12 je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, ovládána je přes touch screen panel s možností ukládání až 50 programů. Na tomto displeji máte celý proces výroby čokolády jako na dlani a můžete jej tedy aktuálně upravit přesně podle Vašich potřeb.

Stroj pro výrobu čokolády je dále osazen nožním elektrickým pedálem pro správné dávkování čokolády do forem, nočním režimem, Archimedovým šroubem se zpětnou reverzací kvůli dokonalému vyčištění stroje, plynulým tokem čokolády (zajištění ideálního rozestupu mezi krystaly), klasickým nerezovým stolkem pro odkládání forem. Za příplatek je k dostání vyhřívaný vibrační stůl, pro výrobu pralinek, tabulek čokolády nebo čokoládových lanýžů...

 

Technická data:

  • El. připojení: 400 V
  • Příkon: 2,6 kW
  • Kapacita: 12 litrů
  • Rozměry: 520/800/1.540 mm

Pokud by jste se chtěli podívat, jak stroj pracuje, máte možnost zde: https://www.youtube.com/watch?v=83xKu9dEkgY