Tempírky

Tempírka čokolády Chocotemper 24

Chcete se dozvědět o tomto produktu více, napište nám:
Adresa url
Nebo volejte +420 736 484 539
Technické parametry - Tempírka čokolády Chocotemper 24

Podlahová tempírka čokolády Chocotemper 24 se hodí do všech větších cukráren, pekáren a výroben čokolády. Díky skvělé technologii italské firmy ICB je schopna popustit (temperovat) všechny druhy čokolády. Tento temperovací stroj se dále hodí do velkých výroben, kde najde využití při temperování čokoládových náplní pro croissanty, koblihy, briožky a sldké rohlíky,  dalším využitím pak může být potahování dortů a měkké cukrařiny. Temperovací stroj je vybaven potahovacím pásek, takže můžete potahovat celé plechy zákusků, piškotů, lineckých rohlíčků a dalších druhů jemného a čajového pečiva.

Tempírka Chocotemper 24 je vyrobena z kvalitní robutstní nerezové oceli, ovládána je přes touch screen panel s možností ukládání až 70 programů. Na tomto displeji máte celý proces výroby čokolády jako na dlani a můžete jej tedy aktuálně upravit přesně podle Vašich potřeb.

Stroj pro výrobu čokolády je dále osazen nožním elektrickým pedálem pro správné dávkování čokolády do forem, nočním režimem, Archimedovým šroubem se zpětnou reverzací kvůli dokonalému vyčištění stroje, plynulým tokem čokolády (zajištění ideálního rozestupu mezi krystaly), klasickým nerezovým stolkem pro odkládání forem. Za příplatek je k dostání vyhřívaný vibrační stůl, pro výrobu pralinek, tabulek čokolády nebo čokoládových lanýžů. Další obrovskou výhodou této tempírky je potahovací systém, který Vám umožní potahovat čokoládou celé dorty, piškoty, veškerý sortiment čajového pečiva, dále inidánky, větrníky, špičky... To vše se dá napojit i na chladící tunely, které Vám mohou pomoci zefektivnit celý proces výroby.

Technická data:

  • El. připojení: 400 V
  • Příkon: 3,0 kW
  • Kapacita: 24 litrů
  • Rozměry: 620/900/1.540 mm

Zde si můžete prohlédnout, jak stroj pracuje: https://www.youtube.com/watch?v=83xKu9dEkgY