Tempírky

Stolní tempírka Aura

Chcete se dozvědět o tomto produktu více, napište nám:
Adresa url
Nebo volejte +420 736 484 539
Výrobce: FBM Boscolo s.r.l.
Technické parametry - Stolní tempírka Aura

Stolní temperovací stroj od italské společnosti FBM je ideálním pomocníkem pro malé, řemeslné výrobny všech druhů cukrovinek. Kontinuální temperovací proces je řízen výhradně naprogramovanou CPU jednotkou, která automaticky reguluje a optimalizuje teplotu temperování i chlazení. Teplé fáze dosahuje tato stolní tempírka pomocí termoelektrické indukce, chlazení probíhá přímým plynem. Díky tomu dosahuje naše tempírka skvělých výsledků, zejména co se týče rychlosti odezvy na zadaný pracovní proces, čímž snižuje spotřebu elektrické energie.

Archimedův šroub, nebo-li šnek, je v Auře vybaven možností zpětného chodu, čímž dosáhnete snadného vyčištění celého potrubí i šneku a předejdete tak mnohým nepříjemnostem při znovuzahájení výrobního procesu. Díky jeho výkonnosti tak dosáhnete i rychlého vyčištění stroje, pokud měníte druh čokolády.

V základní výbavě je tato stolní tempírka vybavena vibračním stolem pro výrobu tabulkové čokolády, což jí dává velký náskok oproti konkurenci, kde se stoly musí složitě a draze dokupovat. Další základní výbavou je noční režim, nastavitelné dávkování s až 9 cykly, automatické vypnutí stroje a zpětný chod šneku.

Technická data:

  • Elektrické připojení: 400 V
  • Příkon: 0,75  kW
  • Obsah mísy: 4 kg
  • Hodinová výkonnost: 10 kg (maximálně pak 70 kg za den)
  • Rozměry: 640/400/730 mm