Tempírky

Temperovací stroj s potahováním Maestria

Chcete se dozvědět o tomto produktu více, napište nám:
Adresa url
Nebo volejte +420 736 484 539
Výrobce: FBM Boscolo s.r.l.
Technické parametry - Temperovací stroj s potahováním Maestria

Představujeme Vám nejdokonalejší a nejlepší temperovací stroj s potahováním od itlaské firmy FBM. Tento stroj je určen pro ryze plně profesionální provozy, které využívají, nebo chtějí využívat, automatizaci provozu. Typicky se jedná o pekárny, velkovýrobny cukrovinek, velké cukrárny, špičkové výrobce pralinek a čokoládových lanýžů, výrobce tabulkových čokolád s potřebou vyšší produkce...

Temperovací stroj je řízen elektronickou kartou, která umožňuje nastavit rozdílné vytápěcí a temperovací teploty, automatické zapnutí a vypnutí a funkci "noční provoz". Kontinuální temperování čokolády má tři úrovně teplot: první je teplota topení (kapalinou), druhá je regulace teplotní křivky (plynem), a třetí etapa je pre-krystalizace (zahřátí čokolády).

Počítač umožňuje výběr z několika druhů křivek, podle druhu čokolády (černá, mléčná, bílá) a různých popouštěcích programů (rychlé, standardní). Led diodové kontrolní body na stranách stroje zobrazují, zda již bylo dosaženo kontrolní teploty. Vyjímatelný šnek se zpětným chodem pro snadné čištění, vyhřívaný vibrační stůl, potahování z horní i spodní strany, sběrná miska s vyhříváním, možnost rovného a klikatého potahování, možnost regulace rychlosti šroubu, možnost regulace rychlosti pohybu pásu, regulátor rychlosti proudění vzduchu, pneumatický dávkovací systém, dávkovací hadice.

 

Technické parametry:

  • Elektrické připojení: 400 V (fakultativně i 230 V)
  • Příkon: 3,3 kW
  • Kapacita: 60 litrů (160 litrů za hodinu)
  • bain marie + glykol
  • Rozměry: 920/900/1.600 mm