Kompletní vybavení jídelny a výdejny stravy pro Základní školu Nádražní, v Hustopečích u Brna. Komplentí dodávka na klíč.

Kompletní vybavení kuchyně, baru a mycího centra pro brněnskou restauraci Buffalo American Steakhouse. Nádherné prostředí, super steaková kuchyně a pestrá nabídka drinků. Zastavte se a nechte se inspirovat.

Dodaná technologie:

  • Varná technologie: Berto´s Spa (plynový sporák, lávový gril, hladký elektrický gril, super rychlá fritéza a chladící podestavba)
  • Konvektomat Retigo Orange Vision Plus 1011b
  • Mycí technika: ATA, AL1401PS
  • nerezový nábytek na míru
  • Chlazení: Tefcold

Kompletní rekonstrukce školní jídelny pro Základní školu Újezd u Brna. Během 2 měsíců byla kompletně přestavěna kuchyně vč. vzduchotechniky, jídelna a pult pro obsluhu žactva.

Dodaná technologie:

Varná technika: Alba Hořovice

Varné kotle Gastrohaal

Konvektomaty: Retigo Blue a Orange+ Vision

Mycí centrum pro bílé nádobí: průchozí myčky Silanos

Mycí centrum pro černé nádobí: granulová myčka černého nádobí Kromo GR s rekuperací

nerezové stoly na míru

Dodávka nového mycího centra pro mytí černého nádobí ve školní jídelně Základní školy Úvoz v Brně. Granulová myčka Kromo GR zvládne i odstranit i velmi náročné připečeniny, stejně jako všechny ostatní gastronádoby, hrnce a pekáče, nebo klasické náčinní.

 

My to říkali, že nás snídaňové bary baví. Do stávajícího provozu jsme implementovali nový snídaňový bar s kamennými deskami od Consetino a vyhřívanou a chladící technologií od Distform-Mychef.